TARASY

DREWNIANE I KOMPOZYTOWE

Tarasy są wykonywane z surowców kompozytowych, dzięki czemu cieszą się ogromną popularnością. Sam kompozyt charakteryzuje się niejednorodną strukturą. Materiał kompozytu składa się z pomniejszonych komponentów, różniących się od siebie właściwościami. Połączenie najlepszych cech składowych w budowaniu materiałów kompozytowych pokazuje ich wyjątkowość.

Tarasy wentylowane sprawdzają się zarówno na dobrze utwardzonym gruncie, jak i nowych, czy starych stabilnych wylewkach betonowych. Wybór właściwej deski powinien zacząć się od wybrania miejsca w którym ma powstać taras. W tym przypadku można wykorzystać zarówno tzw. Legary, jak i naturalny poziom trawnika.  

Materiały kompozytowe cieszą się ogromnym uznaniem  wśród użytkowników za swoją niezwykłą wytrzymałość.

Deski kompozytowe dają gwarancje długoletniej podstawy Twojego tarasu, łącząc różne składniki (głównie drewno i odpowiednie dodatki wpływające na zwiększenie jakości całego tworzywa).

Jeśli masz gotową koncepcję – opowiedz nam o niej! Jeśli nie – nic straconego, pomożemy Ci dobrać rozwiązania odpowiadające Twoim wymaganiom. Z nami masz pewność, że będziesz cieszyć się z wybudowanego tarasu przez długie lata.